Покупцям
+ 38 096 815 65 63

Наші переваги

Привабливі ціни

Привабливі ціни

Низькі та справедливі гуртові ціни від виробника дозволяють нашим клієнтам заробляти добре та стабільно. Ми є дистриб'юторами багатьох торговельних марок, тому наші клієнти отримують низькі ціни від виробника та пріоритетність у швидкості відвантаження замовлень.

Широкий асортимент

Широкий асортимент

Парад взуття - це потужний гуртовий інтернет ресурс, що об'єднує сотні українських і закордонних виробників з загальною кількістю товарів понад 100 тис позицій. Інтернет-магазин поповнюється новими моделями взуття для чоловіків, жінок та дітей щодня.

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка товару надається при замовленні 20 ящиків. Якщо будь-який інший сайт оплачує доставку з меншою кількістю товару в замовленні - ми надамо такі самі умови. Безкоштовна доставка та знижки не поширюються на замовлення, в яких спосіб оплати вказаний як післяплата та товар вартістю менше 100 грн.

Зручний сайт

Зручний сайт

Ми постійно покращуємо наш інтернет магазин і впроваджуємо сучасні та корисні зручності так, щоб робота на сайті проходила максимально комфортно та легко для кожного нашого покупця. Сайт стає ще зрозумілішим та простішим в користуванні. За допомогою зручної фільтрації та багатьом іншим продуманим функціям наші покупці легко знаходять самі ті товари, які найбільше підходить їх запитам.

Клієнтоорієнтованість

Клієнтоорієнтованість

Парад взуття - це гуртовий інтернет-магазин з більше ніж 10-ти річною історією роботи на національному взуттєвому ринку і ми робимо все для того, щоб наш покупець завжди залишався задоволеним і прагнемо постійного покращення якості обслуговування наших клієнтів.

Повернення та рекламації

Повернення та рекламації

Якщо ми надаєм клієнтам низьку ціну за товар, то це зовсім не означає, що він не має бути якісним. У разі розпарювання та явного фабричного браку Ви можете повернути чи обміняти товар. Обов'язковою умовою вирішення проблеми є подання претензій протягом 3 днів з моменту отримання замовленого взуття. Ми здійснимо перерахунок суми повернення при наступному замовленні. Детальніше правила повернення та обміну описані у розділі - Умови співпраці.