Покупцям
+ 38 096 815 65 63

Зроблено в Україні

Показувати ціну за:
Сортувати за:

Минув час, коли покупці воліли імпортний одяг та взуття, оскільки вітчизняні фабрики засмучували якістю. Сьогодні взуття українського виробництва завоювало довіру і склало серйозну конкуренцію закордонним брендам. Клієнтоорієнтований маркетинг починається з етапу дизайну. Модельєри адаптують модні тенденції під смаки та переваги українців. Завдяки швидкому зворотному зв'язку, відгукам оптових покупців та кінцевих клієнтів, фабрики по-новому формують асортимент. Кожен сезон взуття оптом краще, ніж попереднього, через облік сотні дрібниць. В Україні взуттєві фабрики застосовують нові технології виробництва та обирають якісний матеріал, щоб відповідати світовим стандартам. Від підошви до шнурків все має значення. Покупець, який придбав вітчизняні чоботи, кросівки, шльопанці, напевно, повертатиметься до бренду і радить друзям. Моделі та фасони не поступаються всесвітньо відомим маркам, а ціна при цьому значно нижча, адже у вартість імпортного взуття оптом включено ціну за перевезення в Україну та митний збір.
На сайті «Парад Взуття» ви можете купити взуття для чоловіків, жінок та дітей оптом з України: відібрати його в меню «Українське взуття» або скористатися фільтром зліва. Повсякденні балетки та сандалії, спортивні кросівки, туфлі для особливих випадків – знайдете все та на всі сезони. Щоб стати нашим клієнтом, замовляйте мінімум одну шухляду взуття брендів України оптом, і ми почнемо збирати ваше замовлення відразу після того, як внесете завдаток 10% (не менше 100 грн) від загальної суми. Для старих клієнтів наші умови не змінюються: якщо ви замовляєте до 10:00, ми збираємо того ж дня, чекаємо на повну оплату або передоплату і відвантажуємо протягом трьох днів. Якщо хочете післяплатою, внесіть суму 20% (не менше 150 грн). Швидке повернення/обмін у разі виявлення браку гарантуємо.

Ми цінуємо клієнтів, тому щодня покращуємо сервіс та програму лояльності. На нашому інтернет ресурсі якісне взуття оптом від виробників України справді коштує дешево. Однак ми постійно проводимо знижки, а клієнтам, які замовляють великим оптом від 20 ящиків, — особливі умови. Наприклад, безкоштовна доставка. Купуйте жіноче, чоловіче та дитяче взуття оптом популярних брендів України та оцініть переваги роботи з нами з перших днів!